Бетсіті фрібет при реєстрації ⇔ Як отримати бонус на безкоштовну ставку в Betcity

Бетсіті — фрібет при реєстрації

Головна сторінка » Бетсіті — фрібет при реєстрації

Букмекерські контори намагаються надавати своїм клієнтам виключно першокласний сервіс та лише вигідні пропозиції для шанувальників ставок на спорт.

Існує багато видів бонусних заохочень, однак найбільш популярними та затребуваними серед них є фрібети.

Вони стануть чудовою можливістю зовсім безкоштовно зробити ставку у букмекерській конторі та виграти непогані гроші. Betcity не стоїть осторонь та дарує клієнтам можливість зробити безкоштовну ставку на приємну суму.

Отримати фрiбет

Що таке фрібет у букмекерській конторі Betcity

Букмекерська контора Betcity пропонує кожному новому гравцеві отримати 200 гривень у якості фрібета на ставки. Найголовніша перевага такого бонусу у тому, що гравець нічим не ризикує.

Навіть якщо він програє, то не втратить свої гроші. Якщо ж пощастить і ставка виявиться вдалою, отримані кошти зайдуть на рахунок користувача. Саме тому фрібети і вважаються найвигіднішими видами бонусів в букмекерських конторах.

На відміну від кеш-бонуса сума фрібет-бонусів значно нижча. Однак, фрібет зараховується навіть при нульовому балансі на вашому рахунку. Це дуже зручно, оскільки бонус можна отримати навіть без поповнення рахунку. Фрібет нараховується одразу після реєстрації на сайті букмекерської контори.

Умови отримання бонусу на безкоштовну ставку

Взяти участь в бонусній програмі та отримати фрібет мають змогу взяти нові гравці, які зроблять перший депозит. Мінімальна сума поповнення для нарахування заохочення складає 400 гривень. Букмекер не встановлює обмежень на перший депозит.

Безкоштовна ставка нараховується на додатковий рахунок бетера, її можна використовувати на загальних правилах користування заохоченнями.

Основні умови користування бонусом:

 • Строк дії подарунка складає 30 діб з моменту нарахування.
 • Бонус надається одразу після поповнення депозиту.
 • Розмір бонусної ставки необмежений.
 • Виграш по фрібету нараховується на основний рахунок.
 • Вивести заохочення з додаткового рахунку неможливо.
 • Зробити прогноз можна на будь-яку подію.

Отримати фрібет можна лише один раз. Якщо в процесі реєстрації клієнт відмовився від заохочення, в подальшому він втрачає право на нього. Перед тим, як погодитися на фрібет, важливо обов’язково ознайомитися зі всіма умовами та правилами нарахування подарунків від букмекерської контори Betcity.

При заповненні анкети клієнт може погодитися або відмовитися від отримання бонусу. Оскільки створення мультиакаунтів заборонено, то і нарахування фрібетів для нового клієнта Betcity відбувається тільки один раз. Відмовившись від бонусу, в подальшому отримати його не можна.

Як отримати максимально можливий фрібет в Бет Сіті

Перед укладанням парі за допомогою фрібетів бетеру необхідно обов’язково уважно ознайомитися з правилами їх надання. Про всі нюанси заохочення, його нарахування та відіграш описано в Правилах та умови користування ресурсом.

Перший і головний плюс використання фрібетів для нових гравців Betcity в абсолютній відсутності будь-яких ризиків з боку клієнта. Якщо парі не зіграло, виграти гроші не вдалося, бетер не відчує фінансових втрат. А ось безцінний ігровий досвід стане прекрасним шансом виграти наступного разу.

При виграші, навіть незначному, клієнту на рахунок заходить чистий прибуток. Досвідчені гравці рекомендують використовувати фрібети для укладення парі на події з високими коефіцієнтами. Це дозволяє збільшити розмір винагороди, якщо ставка буде успішною, і непогано піднятися на грі.

Переваги використання фрібетів:

 1. Парі укладається за гроші букмекера.
 2. Надаються відразу після реєстрації.
 3. Виграшем користуються на свій розсуд.
 4. Достатньо часу для відіграшу.
 5. При програші клієнт нічого не втрачає в грошах.

Вигідно ставити фрібети на спортивні події з високими коефіцієнтами. Навіть якщо клієнтові не пощастить і ставка не зіграє, то він взагалі нічого не втратить.

Всі спроби створити додатковий акаунт для отримання фрібетів заборонені адміністрацією БетСіті. Мультиакаунти відслідковуються, розцінюються як шахрайські дії. Якщо буде встановлено створення другого особистого кабінету і рахунку, його блокують, гроші і виграші безповоротно заморожують.

Використання заохочень на офіційному сайті Bet City

Фрібети, отримані за проходження реєстрації в БК Бет Сіті, доступні відразу ж після нарахування. Принцип укладення парі за допомогою безкоштовних ставок такий же, як і за гроші. Єдина відмінність полягає лише в тому, що клієнту не потрібно використовувати власні кошти. З боку гравця ризиків немає взагалі.

Перше, що слід зробити, це перейти на офіційний сайт азартного закладу Betcity. Для входу використовується логін і пароль, встановлений при створенні акаунту. Потім потрібно перейти в основне меню, вибрати події в Live або Prematch.

Алгоритм укладання парі фрібетамі:

 • У кошику в випадаючому списку вибрати «Бонус» замість «Суми ставки».
 • У вікні введення суми вказана максимально доступна сума бонусів для здійснення ставки.
 • В особистому кабінеті в розділі «Поточні ставки» і «Розраховані ставки» ставки, укладені за рахунок бонусів, відзначені зеленої іконкою.
 • У стовпці «Можливий виграш» відображається чистий виграш за мінусом суми ставки, який в разі виграшу буде переведений на основний рахунок.
 • Залишок на бонусному рахунку відображається в правому верхньому куті сайту.

Як тільки ставка буде прийнята, на екрані висвічується відповідне повідомлення. Відомості про ставку переходять в Історію. У цій вкладці бетер зможе переглядати інформацію про свої парі, вивчати статистику виграшів і програшів. Історія дозволяє аналізувати тактику гри та змінювати її для більш вдалих результатів.

Фрібети в Betcity потрібно обов’язково використовувати протягом 30 діб після надання. В іншому випадку винагорода згорає. Повторне нарахування грошей на безкоштовну ставку недоступно, бонус за реєстрацію одноразовий та надається лише новим гравцям.

Бетер може стежити за грою в режимі реального часу. Практично всі події в Live завжди супроводжуються трансляціями. Причому трансляції доступні як для десктопних версій, так і в мобільних додатках Betcity.

Виведення фрібета на основний рахунок

Аби отримати гроші за безкоштовну ставку на основний рахунок, необхідно зробити прогноз. Букмекерська контора дозволяє робити ставку на будь-які спортивні дисципліни та кіберспорт.

Лише після того, як клієнт використає бонус, гроші в повному обсязі переходять на основний рахунок. Однак це відбувається лише у разі позитивного результату гри.

Правила відіграшів отриманих бонусів

Строк дій подарунка складає 30 діб з моменту нарахування. Якщо його не використати, фрібет згорає без права поновлення. Бонус надається одразу після поповнення депозиту. Розмір бонусної ставки необмежений. Виграш по фрібету нараховується на основний рахунок практично миттєво.

Вивести заохочення в чистому вигляді з додаткового рахунку неможливо, обов’язково необхідно робити ставку. Зробити прогноз можна на будь-яку подію, букмекерська контора не встановлює обмежень стосовно видів спорту або результатів матчу.

Найбільш часті запитання гравців

У клієнтів часто виникає чимало різних питань щодо надання фрібетів у букмекері Betcity. Нижче наводимо відповіді на найбільш поширені з них.

Що таке фрібет, як його нараховують і за що?

Фрібет – це відмінна можливість зробити безкоштовну ставку в Betcity. Для виведення виграшу клієнту необхідно чітко дотримуватися абсолютно всіх умов відіграшу бонусу. Якщо ставка виявилася успішною і зіграла, на рахунок бетера приходить чистий прибуток. Досвідчені гравці рекомендують робити ставки фрібетами на події з найвищими коефіцієнтами.

Для чого БК нараховують фрібети за реєстрацію?

Привітальні фрібети надаються для новачків, хто робить перші кроки в світі бетінгу. Заохочення дає можливість спробувати свої сили в ставках без ризиків програти.

Я відмовився від фрібетів при реєстрації. Чи можу я їх отримати вже після створення акаунту?

Бетсіті надає фрібети за проходження процедури реєстрації. При заповненні анкети клієнт може погодитися або відмовитися від отримання бонусу. Оскільки створення мультиакаунтів заборонено, то і нарахування фрібетів для нового клієнта Betcity відбувається тільки один раз. Відмовившись від бонусу, в подальшому отримати його не можна.

Якщо я скачав мобільний додаток, чи можу я зареєструватися через нього і отримати фрібет?

Кожен бетер в Betcity на свій розсуд вибирає пристрій, за допомогою якого він пройде реєстрацію. У тому числі можлива реєстрація і через мобільний додаток. Бонуси надаються незалежно від способу входу на сайт.

Отримати фрiбет

error: checked