Бонуси БК 🎁 при реєстрації бездепозитні подарунки, фрібет, кешбек, акції в українських онлайн-БК

Бонуси БК

Головна сторінка » Бонуси БК
3000 гривень за перше поповнення рахунку
Мінімальний розмір депозиту 10 гривень.
Максимальна сума бонусу на депозит 3000 гривень
3000 гривень за перше поповнення рахунку
Мінімальний розмір депозиту 10 гривень.
Максимальна сума бонусу на депозит 3000 гривень
5%
Зробити ставку на експрес з 4 і більше подій.
Коефіцієнт експресу від 1.5

Бонус нараховується одразу після розрахунку ставки.
200 грн
Строк дії бонусу – 30 днів
Поповнити депозит мінімум на 400 гривень

Бонуси – це заохочення для клієнтів, які довіряють букмекерській конторі. Чим більше довіри проявляють гравці, тим більш привабливі бонусні нарахування вони мають. Бонуси від букмекера стануть відмінною можливістю отримати від гри на ставках ще більше задоволення та винагороди.

Різні бонуси від БК нараховуються зі своїми певними умовами. Деякі з них накладають на гравця зобов’язання по сумі поповнення рахунку, розмірам і кількістю ставок або за коефіцієнтами, з якими необхідно робити прогнози. Перш ніж погодитися на таке заохочення, необхідно ознайомитися з умовами пропозиції та оцінити свою готовність до їх виконання.

Рекомендуємо сприймати бонуси та акції БК не як спосіб отримання легких грошей, а як цікавий квест. Якщо пройти його успішно, можна отримати не лише фінансову вигоду, а й повагу колег і товаришів. Такий підхід дозволить розважитися і уберегтися від розчарування, яке може настати в разі невдачі.

Які існують основні види бонусів у БК

Аби створити більш зручні умови гри для своїх клієнтів, заохочувати постійних користувачів та виглядати вигідніше на тлі конкурентів, більшість українських онлайн-букмекерів пропонують бетерам різноманітні заохочення. Насправді, кількість бонусів дуже велика. Передбачені також ексклюзивні подарунки для певних категорій гравців або бонуси до свят, визначних подій та багатьох інших приводів.

Хтось зараховує вітальний фрібет за реєстрацію без депозиту (гроші для безкоштовних ставок), інші дарують бонус за скачування і установку додатків для мобільних телефонів, хтось нараховує початковий бонус на перший депозит, а деякі БК запускають вигідні програми лояльності.

Основні види бонусів:

 • Фрібет (безкоштовна ставка). Найпоширеніший вид бонусу, який пропонується в більшості букмекерських контор. Отримуючи фрібет, користувач має можливість безкоштовно спробувати свої сили в ставках. Як правило, отримані в якості фрібетів кошти не можна відразу вивести, їх потрібно відіграти на умовах букмекера.
 • На перший депозит. Основний спосіб заохочення нового клієнта БК. Розмір бонусу в цьому випадку залежить від суми поповнення. Зазвичай, букмекер подвоює початковий капітал. Гравець вносить депозит і укладає парі, після чого контора перераховує гроші.
 • Кешбек. Вид бонусу, при якому гравцеві повертають відсоток від ставки або внесеного депозиту. При цьому букмекер може встановити певні умови, наприклад, на розмір коефіцієнтів для ставок з кешбеком.
 • Бонус за експрес. Для підвищення інтересу гравця до ставок компанії готові збільшити розмір виграшу на парі з певним коефіцієнтом або збільшити коефіцієнти на будь-які конкретні матчі. Такі пропозиції можна знайти в нашій добірці на цій сторінці.
 • Страховка ставки. Цей вид бонусу дозволяє гравцеві битися об заклад без ризику. Контора може встановити вигідний коефіцієнт для подій та допоможе не програти ставку, вчасно змінити прогноз на неї.

Процес отримання бонусів може бути пов’язаний з виконанням певних умов. Клієнти повинні зробити деякі дії, які дозволять отримати заохочення. Необхідно зробити ставку з певною сумою, укласти парі на конкретний вид спорту або подію, зробити ставку з певним коефіцієнтом, відіграти бонус перед виведенням коштів з рахунку.

Якщо додаткові умови відіграшу відсутні, вивести гроші можна на той гаманець або банківську карту, які були використані при внесенні депозиту. Наприклад, банківські Visa/MasterCard, Приват24 чи будь-який інший спосіб, передбачений правилами певного букмекера.

Список букмекерів з найкращою бонусною системою

Завдяки розвитку інтернету та сучасних технологій асортимент букмекерських контор, які пропонують свої послуги українцям, активно розширюється, з’являються нові БК. Гравцям доволі складно постійно бути в курсі новин та не завжди вдається слідкувати за бонусами від відомих букмекерів.

Пропонуємо перелік найкращих українських букмекерських контор з хорошою бонусною системою та вигідними пропозиціями для новачків та постійних клієнтів.

Назва букмекера Які пропонує бонуси
BetCity BetCity – букмекерська контора з високими коефіцієнтами, бонусами та швидкими розрахунками по виграшам. БК пропонує своїм клієнтам можливість отримати привітальний бонус 2500 гривень. 200 гривень у якості безкоштовної ставки. Також букмекер надає додаткові 5% до коефіцієнтів за експрес, за невдалі парі можна отримати  5,7 або 10% від суми програшу.
1xBet Можна точно сказати, що у БК 1xBet максимально широка бонусна програма. Бонус до 100 євро щосереди, бонус 100% за депозит щоп’ятниці, на експрес дня дають +10% до коефіцієнтів, а ще ставка без ризику (100% повернення). Крім того, клієнти обов’язково оцінять персональні бонуси та Програму лояльності.
Favorit Sport Favoritsport дарує усім бетерам бонуси: ставка без ризику (до 500 гривень), експрес дня (+10% до коефіцієнтів), кешбек (до 10% від програшу) та вигідна Програма лояльності, за умовами якої бетери можуть виводити виграші на більш вигідних умовах, ніж зазвичай.
Retivabet У цього букмекера також вигідні умови для новачків по постійних клієнтів. Кожен бажаючий зможе отримати вигідний бонус за серію невдалих ставок на експрес (до 10%), а ще, не менш чудовий бонус, подвоєння ставок та заохочення за серію невдалих парі.
Betandyou Букмекерська контора Betandyou пропонує неймовірний бонус 10% на експрес, цілих 100 відсотків страховки ставок від програшу, фрібет, розмір якого може досягати 40 євро на перший депозит, додатково нараховується ще й бонус за серію невдалих ставок.

Фрібети

Фрібет – це безкоштовна ставка, яка надається букмекерськими конторами в обмін на виконання певних дій. Найчастіше БК пропонують бонус новим гравцям за реєстрацію на офіційному сайті. Але такі бонуси не є поодинокими, адже букмекер зацікавлений в тому, щоб повертати гравця в контору, якщо той не робив ставок протягом тривалого часу.

Бетер може отримувати фрібети як в рамках спеціальних акцій, так і за депозити. Зазвичай, найкрутіші безкоштовні ставки букмекери дають за реєстрацію нового користувача. Оскільки фрібет є безкоштовною ставкою на певну суму у букмекерській конторі, вивести його не можна. У різних букмекерських конторах встановлюються власні правила по відіграшу безкоштовної ставки. Наприклад, BetCity пропонує 200 гривень у якості фрібета за реєстрацію.

Стандартні вимоги по безкоштовним ставкам:

 • Використання тільки після внесення депозиту (фрібет буде доступний після того, як гравець поповнить депозит на реальні гроші).
 • Використання тільки після здійснення першої ставки (ситуація аналогічна першій, тільки тепер треба зробити реальну ставку, а потім буде доступний фрібет)
 • Коефіцієнт на ставку для отримання фрібетів має бути більше за 1.5.

Багато букмекерів пропонують фрібети лишень за реєстрацію нового гравця, але варто враховувати, що для виведення коштів депозит все одно може знадобитися. Тобто, нараховується безкоштовна ставка без ідентифікації та поповнення рахунку, але при виведенні виграшу по ньому в більшості випадків буде потрібно і те, і інше.

Фрібет – чудова можливість для успішного старту в ставках на спорт та кіберспорт. Важливо пам’ятати, що використовувати подарунок потрібно з розумом, перед парі необхідно ознайомившись з правилами нарахування та відіграшу заохочення.

Бонус на перший депозит

Букмекерські контори залучають нових гравців не лише безкоштовними ставками. Вони пропонують також додаткові грошові бонуси за внесення першого депозиту. Зазвичай бонус розраховується у відсотках від суми поповнення рахунку.

Якщо це 100% від суми депозиту, то при цьому завжди встановлюється гранична сума бонусу, наприклад, 100% бонусів, але не більше 3000 гривень. Саме стільки можна отримати на додатковий рахунок у БК 1xBet та Retivabet за свій перший депозит.

Де шукати бонусні гроші:

 1. У кожній букмекерській конторі в особистому кабінеті є розділ «Каса», де бетеру повідомляється, скільки грошей зараз у нього на рахунку.
 2. Після внесення першого депозиту БК відкриває окремий бонусний рахунок (він також знаходиться в «Касі») і перераховує на нього бонусні гроші.
 3. В процесі гри вони певним чином можуть виводитися на основний рахунок, наприклад це відбувається частинами після виконання певних умов чи поповнення депозиту на конкретну суму в гривнях.

Бонус на перший депозит допоможе якнайшвидше почати заробляти непогані гроші та є чудовим способом швидко напрацювати досвід, розібратися в особливостях гри на ставках, розробити власну тактику.

Завдяки бонусу за перше внесення коштів на рахунок бетер завжди має гроші для нових ставок.

Кешбек

Словосполучення CashBack можна розділити на два окремих слова: Cash і Back. У перекладі з англійської мови «Cash» означає гроші (готівкові кошти), а «Back» перекладається як назад або повернення. Якщо скласти докупи обидва слова, отримуємо початкове пояснення, що таке CashBack. Це процедура повернення клієнту частини витрачених грошей на покупку чого-небудь.

Кешбек – це одне з найбільш поширених на сьогоднішній день слів, які зустрічаються в інтернеті. Кількість подібних послуг зростає з кожним днем, і все більше сфер впроваджують її у свою роботу. Звичайно, настільки глобальний тренд не міг пройти повз букмекерські контори, особливо якщо врахувати їх ухил в сторону інтерактивних ставок.

Чим вигідний цей бонус:

 • Кешбек є маркетинговим інструментом.
 • У букмекерському напрямку повернення коштів з програних ставок дозволяє накопичити непогану суму на наступне парі.
 • Букмекери отримують активних клієнтів.
 • Самі гравці мають другий шанс виграти на спортивних ставках та залишатися від цього лише в плюсі.

Існує дві програми кешбеку для гравця. Перша і найпростіша, де він програє і йому повертається до 15% назад на рахунок. Другий варіант – це програма «Запроси друга». Сам користувач може і не грати взагалі, але грають його знайомі. Бетер дає їм посилання на реєстрацію, вони створюють акаунт, роблять ставки. З усієї суми програшу гравець отримає до 20%.

Бонус за експрес

Бонус за експрес – це додаткове заохочення для бетерів, яке передбачає збільшення суми виграшів. Підвищені коефіцієнти можуть бути підвищені на певні спортивні заходи, дисципліну чи в якийсь конкретно день тижня, наприклад, щоп’ятниці. Сума бонусу для кожної букмекерської контори своя, як правило, вона складає від 5 до 10%.

Які букмекери надають бонус на експрес:

 1. Betandyou.
 2. Retivabet.
 3. 1xBet.

Названі букмекерські контори пропонують своїм клієнтам аж 10 додаткових відсотків на серію ставок.

Одна з умов нарахування бонусу за експрес – якщо в купоні зібрано декілька подій, для отримання додаткової винагороди вони усі мають бути вдалими. Якщо навіть лише одне парі не зіграло, експрес вважається програним, бонус за експрес не нараховується. Однак якщо вдалося вгадати усі результати подій з купона, виграш буде неймовірно приємним та прибутковим.

Страховка ставки

Страховка ставки – отримання прибутку в разі програшу парі. Якщо обравши результат для ставки, гравець розуміє, що матч може піти по невдалому для нього сценарію, для отримання хоча б мінімального прибутку або мінімізації втрат, він робить ставку на протилежний результат.

Часто страховку застосовують до експресів, що складаються з невеликої кількості подій. Наприклад, бетер зібрав експрес з трьох подій із загальним коефіцієнтом 9. Якщо дві ставки зіграли, а третій матч ще не закінчився, клієнт може підстрахуватися та змінити цю ставку на протилежний результат.

Мінус страховки полягає у зменшенні суми прибутку. Крім того, ряд букмекерських контор може обмежувати гравців, урізати ліміти ставок або обмежувати результат для страховки.

Запитання та відповіді гравців

Нижче пропонуємо перелік найчастіших запитань від українських бетерів.

Як отримати бонус за реєстрацію

Незалежно від того, у якій букмекерській конторі клієнт хоче грати, для отримання бонусів необхідно зареєструватися. Деякі БК пропонують фрібети за створення нового акаунта, інші можуть запропонувати до 100% за поповнення депозитів чи інші види заохочень.

Бетер обов’язково має надати виключно достовірні дані про себе, за необхідності одразу пройти процедуру верифікації. Можливо, для виведення бонусів необхідно виконати ряд дій, наприклад, зробити експрес з певним коефіцієнтом.

Як довго бонуси залишаються дійсними?

Кожен вид бонусу у певній букмекерській конторі має свої правила нарахування, а також умови користування. Крім цього, бонуси можуть мати строк дії чи не мати його взагалі. Радимо перед початком гри на ставках уважно ознайомитися з особливостями заохочень, це допоможе зробити співпрацю з букмекером якомога вигідною та зручною.

Як можна отримати декілька бонусів одразу

Виконуючи умови букмекерської контори, можна отримати практично усі бонуси з наявних у бонусній програмі. Наприклад, деякі з заохочень використовуються лише один раз, наприклад, мова йде про фрібети за реєстрацію чи перше поповнення депозиту.

Що стосується інших видів бонусів, то вони доступні необмежену кількість разів. Тут мається на увазі бонус за депозити, страховка експресів, кешбек, страховка ставки. Пам’ятайте, що створення декількох однакових акаунтів для отримання декількох реєстраційних бонусів категорично заборонене.

error: checked