Retivabet букмекерська контора 🏆 огляд офіційного сайту БК для ставок на спорт

Беттінгова компанія Retivabet-заслуговує на увагу і довіру з боку беттерів, букмекер надає відмінну лінію і широкий розпис подій. Істотною перевагою компанії є ставки на кіберпорт. Ми радимо беттерам звернути свою увагу на цю контору.

Плюси
 1. Велика різноманітність ставок на всі представлені в лінії види спорту.
 2. Використання зручних платіжних систем для проведення фінансових розрахунків.
 3. Швидка обробка вступників заявок на виведення призових коштів.
 4. Унікальна бонусна програма для активних гравців.
Мінуси
 1. Відсутність мобільних додатків.
 2. Відсутність у букмекера повноцінної програми лояльності.
 3. Слабенький в порівнянні з конкурентами розпис кіберспортивних змагань.

Компанія Retivabet створена глибоко захопленими ставками людьми, які знають яким повинен бути ідеальний сервіс з точки зору клієнта. БК Retivabet відповідає всім вимогам сучасного беттінга.

Букмекер пропонує:

 • максимально широкий вибір ставок на будь-які види спорту і не тільки;
 • зручні платіжні системи для здійснення фінансових розрахунків;
 • швидку обробку заявок на виведення виграних грошових коштів;
 • унікальну програму винагород для активних гравців і багато іншого.

Будь який беттер, вирішивший зареєструватися на офіційному сайті букмекерської компанії отримує можливість не тільки укладати парі на спортивні та культурні події, але також може розраховувати на отримання приємних бонусних винагород за прояв ігрової активності.

Iнформація та рейтинг компанії Retivabet

Retivabet-популярна букмекерська контора в Україні. Беттінгова компанія Retivabet реалізує продумані розваги і пропонує своїм гравцям укладати парі на найбільш перспективні види спорту.

Букмекерська компанія «Retivabet» приймає ставки на спортивні та інші події, що відбуваються у всіх країнах світу. Веб-сайтом управляє компанія Retiva N. V., що має реєстраційний номер 151453, яка пройшла процедуру реєстрації на Кюрасао. Компанія отримала офіційну ліцензію на надання букмекерських послуг. Дозвільний документ виданий регуляторним органом у сфері спортивного беттінга Кюрасао.

Офіційний номер ліцензії 365 / JAZ. Дата видачі документа 1 січня 2020 року, її дія закінчується 18 листопада 2023 року. В якості білінг-агента виступає компанія Zonefar, яка зареєстрована на Кіпрі.

Реєстрація та ідентифікація

Для того щоб укладати парі на спортивні події та інші заходи, що відбуваються в різних країнах світу, потрібно пройти процедуру реєстрації та верифікації особистості беттера.

Реєструватися на офіційному сайті букмекерської контори мають право тільки особи досягли повноліття. Процедура створення ігрового аккаунта є максимально спрощеною.

Для отримання повного доступу до функціональних можливостей слід пройти два етапи:

 1. Перший етап-введення особистих даних клієнта букмекерської контори в реєстраційну анкету.
 2. Другий етап-підтвердження факту досягнення повнолітнього віку і підтвердження особистості азартного користувача.

При створенні ігрового аккаунта беттер повинен надати в реєстраційній анкеті достовірну конфіденційну інформацію.

Гравець повинен вписати у відповідні поля реєстраційної форми:

 • ім’я;
 • прізвище;
 • по батькові при його наявності;
 • діюча адреса електронної пошти;
 • пароль для входу в особистий кабінет.

Активація створеного ігрового аккаунта здійснюється шляхом переходу за посиланням, що надсилається в листі на зазначену при реєстрації на офіційному сайті букмекерської контори електронну пошту.

Після підтвердження вказаної при реєстрації адреси електронної пошти клієнт букмекерської контори повинен пройти процедуру верифікації. Для цієї мети буде потрібно направити на адресу служби підтримки фото- або сканкопії особистого паспорта. Після підтвердження особи азартний користувач отримує повний доступ до функціональних можливостей особистого кабінету беттера.

Лінія, розпис, коефіцієнти, маржа букмекера

Букмекерська компанія Retivabet вигідно виділяється на тлі компаній, що пропонують схожий спектр послуг. Незважаючи на те, що компанія порівняно недавно на ринку, але вона вже встигла завоювати довіру кількох сотень тисяч активних уболівальників.

У лінії букмекерської контори кожен день з’являється більше 1000 подій. Серед найпопулярніших виділяється футбол і хокей, серед футбольних і хокейних змагань найбільш повно представлені чемпіонати Європи та Світу, а також різні сезонні виступи.

Серед більш рідкісних категорій можна виділити:

 1. Австралійський футбол.
 2. Хокей з м’ячем.
 3. Крикет.
 4. Велоспорт.
 5. Події Формули-1.
 6. Стрибки з трампліну.

Букмекерська контора може запропонувати досить великий вибір спортивних подій по регіональних чемпіонатах.

Додатково букмекерська компанія приймає ставки на результати телевізійних проектів на прикладі:

 • «КВК»;
 • «Що? Де? Коли»;
 • «Голос»;
 • «Битва екстрасенсів».

На сьогоднішній день Retivabet-один з кращих сайтів для ставок в країнах СНД і в тому числі в Україні.

Найбільш популярними на сьогоднішній день є ставки на футбол, який вважається найдорожчим видом спорту. Коефіцієнти ставок на футбол високі завжди, а лінія для вибору виду ставок широка.

Беттер може вибрати такі різновиди парі на футбольний матч:

 1. Результат.
 2. Точний рахунок.
 3. Ставки на тайм-матч.
 4. Тотал.
 5. Ставки на видалення.
 6. Парі на автора гола і багато інших.

Для справжніх любителів тенісу, букмекерська компанія пропонує лінії ставок на теніс.

У тенісної лінії можна укласти наступні парі:

 • на основні результати змагань
 • фора;
 • тотал;
 • на рахунок по сетах.

Додатково Тенісна лінія дозволяє зробити ставку на переможця кожного гейму, на фору і тотал в кожному окремому сеті, а також на кількість брейкпоінтів і деякі інші події.

Дуже привабливо на сайті букмекерської контори виглядають коефіцієнти. Намагаючись максимально швидко пробитися на ринок, керівництво компанії зробило їх максимально високими, виставивши також дуже низьку маржу. На футбольні матчі вона становить в середньому всього лише 4,3 %. Для ставок в режимі Live, тут поки що вибір подій на найбільший.

Огляд типів ставок на спорт

Букмекерська компанія приймає ставки на підставі лінії списку подій з певними коефіцієнтами виграшу.

Букмекерська контора пропонує своїм клієнтам такі різновиди ставок:

 1. «Одиночна ставка».
 2. «Експрес».
 3. «Система».
 4. «Ланцюжок».
 5. «Антиэкспресс».
 6. «Умовна ставка».
 7. «Лаки».
 8. «Патент».

Ставка вважається прийнятою після її реєстрації на сервері і видачі онлайнового підтвердження. Зареєстровані ставки скасуванню або виправленням не підлягають.

Парі укладаються до початку події за винятком ставок на live-події. Такі ставки вважаються дійсними до закінчення матчу. Ставки в Прематчі і Live не редагуються і не видаляються.

Після проходження реєстрації та підтвердження особистих даних азартний користувач стає повноправним клієнтом букмекерської компанії і отримує можливість укладати ставки на спортивні та кіберспортивні заходи, а також на події в культурному і політичному житті суспільства.

Прематч

Для вибору події в лівому меню потрібно вибрати розділ «лінія», якщо ставка робиться в прематчі.

Далі вибирається:

 • вид спорту;
 • країна;
 • чемпіонат;
 • матч.

У вікні представлена основна лінія, результати і розпис на кожен матч.

Серед спортивних дисциплін в прематчі присутні:

 1. Футбол;
 2. Теніс;
 3. Хокей;
 4. Баскетбол;
 5. Волейбол та інші.

Всього в цьому розділі представлено 25 традиційних видів спорту. У прематчі букмекерської контори Бетсіті можна ставити на віртуальний спорт. Довгострокові ставки передбачені тільки на чемпіонат the International і ще кілька великих змагань.

Додатково користувачі можуть укласти парі н:

 • політику;
 • шоу-бізнес;
 • нші світові події.

У беттерів є можливість зробити ставку на популярнi телепрограми «Що? Де? Коли?», «Голос» або «КВК».

Ординар

Ординар являє собою одиночне парі на окремий результат події. Виграш за одиночною ставкою дорівнює добутку суми ставки на встановлений для даного результату коефіцієнт.

Парі можна укладати тільки при наявності позитивного балансу на ігровому рахунку в особистому кабінеті користувача. Для цієї мети перед укладенням парі гравець повинен внести на рахунок в особистому кабінеті бажаний депозит у розмірі не менше мінімальної суми, дозволеної для поповнення.

Для того щоб укласти парі потрібно:

 • перейти в розділ «лінія» або » Live»;
 • вибрати вид спорту;
 • вибрати подію, після чого відкриється лінія з коефіцієнтами;
 • клікнути по коефіцієнту, після чого подія з’явиться в Купоні ставок, який знаходиться в правій частині сторінки web-ресурсу;
 • вибрати в купоні вид ставки якщо подій кілька;
 • ввести суму ставки;
 • натиснути кнопку»Зробити ставку».

Після виконання зазначених дій сума ставки відразу спишеться з рахунку. Всю інформацію по ставці можна подивитися в розділі «недавні ставки» або в «історії ставок» в особистому кабінеті користувача. У разі, якщо ставка виявиться переможною, виграні кошти автоматично будуть зараховані на рахунок.

Експрес

Експрес являє собою різновид парі, в якому ставка робиться на кілька незалежних результатів подій. Виграш по експресу дорівнює добутку суми ставки на коефіцієнти всіх результатів, що входять в експрес. Програш по одному з результатів експреса означає програш по всьому Експресу.

При укладанні парі типу «експрес» алгоритм дій є схожим з тим, який використовується при оформленні ординара. Відмінність полягає в тому, що в купон додається кілька результатів.

Ставки в режимі реального часу (Live-парі)

Головна особливість ставок live полягає в тому, що гравці роблять свої ставки вже після того, як почався матч. Найголовніша перевага парі в режимі live — це можливість дуже швидко зірвати солідний куш.

Щодня в розділі LIVE представлено більше тисячі подій, як користуються широкою популярністю, так і для досвідчених шанувальників.

Азартні користувачі можуть укладати парі на події в:

 1. Футбол.
 2. Хокей.
 3. Біатлон.
 4. Бейсбол.
 5. Бокс.
 6. Снукері.
 7. Настільному тенісі.
 8. Велоспорт.
 9. Водному поло і безлічі інших видів спорту.

Ставку можна зробити незадовго до кінця матчу або змагання, що значно збільшує шанси на виграш. Live-ставки приймаються на основні та додаткові результати. Можна робити поодинокі ставки і об’єднувати їх в один «Експрес».

Ставка вважається прийнятою після реєстрації на сервері і видачі онлайнового підтвердження. Прийнята ставка зміні не підлягає.

Кіберспортивні події та турніри

Кіберспорт представлений дисциплінами Dota 2, CS:GO, League of Legends, StarCraft, Overwatch і Rainbow Six.

В розпису виключно стандартні парі:

 1. Результат.
 2. Тотал.
 3. Фора.

У лінії тільки топові професійні турніри.

Максимальний і мінімальний розмір допустимої ставки

Мінімальна ставка на подію дорівнює 5 гривень, 0,3 долара або 0,2 євро. Максимальна ставка визначається букмекерською компанією на кожну подію окремо.

Максимальна ставка залежить від виду спорту і події. Якщо в експрес (систему) входять кілька подій з різними обмеженнями на максимальну ставку, то розмір максимальної ставки встановлюється рівний мінімального значення.

Букмекерська компанія має право обмежувати максимальну ставку, коефіцієнти на окремі події, а також обмежувати або підвищувати максимальну ставку, коефіцієнти конкретному учаснику парі без повідомлення і пояснення причин.

Бонусні пропозиції букмекерської контори

Бонусні заохочення в БК доступні тільки тим гравцям, які підтвердили свою згоду на участь в програмі лояльності букмекерської контори.

Букмекерська компанія намагається урізноманітнити бонусну програму. Сьогодні, користувачі системи мають можливість використовувати наступні пропозиції:

 1. Бонусне заохочення на перший депозит.
 2. Експрес дня.
 3. Рібейт бонус.
 4. Бонус за серію невдалих ставок.

Для отримання вітальної бонусної винагороди в розмірі 100% від суми внесеного першого депозиту на ігровий рахунок в особистому кабінеті потрібно виконати ряд умов.

Гравець повинен:

 • зареєструватися;
 • заповнити всі поля з персональними даними в профілі користувача;
 • поповнити свій ігровий рахунок на суму до 2000 гривень або еквівалент в іншій валюті.

Нарахування бонусного заохочення відбувається автоматично відразу після внесення грошових коштів на ігровий рахунок. Мінімальне поповнення для отримання бонусу має бути не менше 40 гривень. Для відіграшу бонусного нарахування потрібно отримані кошти проставити на ставках в п’ятикратному розмірі на ставках типу «експрес».

Щотижневий рібейт бонус становить 0,3% від загальної суми ставок, зроблених за попередній тиждень. Мінімальна сума рібейта становить один долар. Максимальна сума рібейта, яку гравець може отримати, становить 1 000 доларів.

Рібейт буде автоматично зараховуватися на рахунок щосереди. Загальна сума дійсних ставок розраховується за кількістю таких ставок, зроблених з 00:00:00 понеділка до 23: 59: 59 неділі календарного тижня.

Щоб отримати бонус, гравець повинен укладати парі на спортивні та культурні події з коефіцієнтом не менше 1,50.

Retivabet підтримує своїх гравців у важкий період і дарує бонус за серію невдалих ставок.

Букмекер надає можливість отримати за серію з 20 програних ставок наступні суми бонусу в залежності від розміру програних коштів:

 1. Від 2$ — бонус 100$.
 2. Від 5$ — бонус 250$.
 3. Від 10$ — бонус 500$.

Бонус доступний тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім’ю, квартиру, комп’ютер Або IP — адресу. При виникненні підозр у порушенні правил шляхом множинних реєстрацій Retivabet анулює бонус.

Актуальні промокоди

Клієнт букмекерської компанії має можливість використовувати велику кількість promo code для отримання різноманітних бонусних заохочень. Актуальні промокодом можна знайти на спеціалізованих сайтах, які присвячені спілкуванню любителів азартних розваг і на онлайн ресурсах партнерів букмекерської контори.

Додатково коди для отримання бонусних винагород можуть надаватися адміністрацією букмекерської компанії в індивідуальному порядку за прояв високої активності. Такі промокоди висилаються гравцям в електронних листах на адресу електронної пошти, вказану при реєстрації.

Мобільна версія і додатки

Для того, щоб мати можливість робити ставки в будь-який зручний час, рекомендується скористатися мобільною версією сайту. Вона доступна всім користувачам з планшета або смартфона. Тепер гравець може робити ставки в онлайн режимі в будь-який зручний час, єдине, що йому буде потрібно — наявність доступу до Інтернету.

При наявності складнощів із заходом на сайт, гравці мають можливість скористатися актуальним робочим дзеркалом. З його допомогою вони можуть відвідувати сайт в будь-який час, причому не буде ні найменших обмежень.

Додатки для смартфонів і планшетів у букмекерської компанії відсутні.

Методи платежів і валюти рахунку

Поповнити і зняти грошові кошти з рахунку можна різними способами. Всі способи поповнення і виведення грошових коштів представлені на сторінці «платежі». Всі заявки на зняття коштів обробляються цілодобово.

Для здійснення фінансових розрахунків азартні користувачі з України можуть скористатися:

 1. Банківськими картами платіжних систем Віза, Маестро і Мастеркард, які випущені українськими банками.
 2. Смс поповненнями за допомогою послуг, що надаються українськими операторами зв’язку.
 3. Інтернет-банкінгом Приват 24.
 4. Електронним гаманцем ЮМопеу.

Всі перекази на ігровий рахунок здійснюються моментально і без комісії з боку букмекерської компанії

Мінімальний розмір платежу при внесенні коштів на ігровий рахунок в особистому кабінеті беттера для користувачів, які є громадянами України або проживають на її території, становить 20 гривень.

Виведення коштів можливе тільки за тими реквізитами, за якими здійснювалося поповнення. При поповненні рахунку різними способами виведення коштів повинен бути пропорційний сумі поповнення.

Компанія retivabet має право відмовити у виплаті на платіжні системи або готівкою, запропонувавши натомість виплату банківським переказом.

Адміністрація не рекомендує поповнювати рахунок і виводити кошти з рахунку за допомогою електронних гаманців, що не належать власнику аккаунта. Служба безпеки компанії має право розглядати подібного роду поповнення як шахрайські дії і блокувати рухи по рахунку без попередження. Адміністрація має право відмовити у виведенні коштів на реквізити, що не належать власнику рахунку.

Iнформація про ліцензію та надійність Retivabet

Компанія отримала офіційну ліцензію на надання букмекерських послуг. Дозвільний документ виданий регуляторним органом у сфері спортивного беттінга Кюрасао. Офіційний номер ліцензії 365 / JAZ. Дата видачі документа 1 січня 2020 року, її дія закінчується 18 листопада 2023 року.

Наявність ліцензії на здійснення діяльності з надання послуг у сфері спортивного беттінга свідчить про високий ступінь надійності букмекера і відсутності шахрайських схем в роботі компанії.

Для забезпечення надійності при передачі конфіденційної інформації та платіжних даних на сайті застосовуються найбільш сучасні методи шифрування. Це дозволяє уникнути використання інформації про клієнтів букмекера третіми особами в шахрайських цілях.

Контакти служби підтримки клієнтів

Служба підтримки клієнтів працює цілодобово, консультанти відповідають російською мовою. Для зв’язку передбачено кілька адрес електронної пошти.

Залежно від тематики питання, що цікавить клієнти можуть звернутися в:

 1. Техпідтримку.
 2. Службу безпеки.
 3. Фінансовий відділ букмекера.

Додатково є окрема адреса електронної пошти куди можна вислати свої скарги та пропозиції щодо поліпшення роботи офіційного сайту букмекерської компанії

Плюси і мінуси гри на оф. сайті Retivabet

Букмекерська контора має ряд переваг і недоліків в порівнянні зі своїми конкурентами на ринку надання послуг спортивного беттінга.

Основними перевагами компанії можна вважати:

 • максимально широкий вибір ставок на будь-які види спорту і не тільки;
 • зручні платіжні системи для здійснення фінансових розрахунків;
 • швидку обробку заявок на виведення виграних грошових коштів;
 • унікальну програму винагород для активних гравців і багато іншого.

В якості недоліків можна назвати невеликий вибір ставок на події в кіберспорті, а також відсутність у букмекера мобільних додатків, призначених для роботи на смартфонах і планшетах, що функціонують під управлінням операційних систем Андроїд і IOS. Додатковий недоліком є відсутність у беттінгової компанії розробленої повноцінної системи лояльності.

Основні питання та відповіді

У азартних користувачів, які вирішили скористатися послугами букмекерської компанії може виникати велика кількість питань по роботі офіційного сайту і мобільних додатків.

Найбільш поширені питання і відповіді на них представлені нижче.

БК Retivabet надає бонус новим гравцям?

Так, всі нові гравці можуть отримати бонусне привiтальне заохочення за перше поповнення рахунку.

БК Retivabet і приймає ставки на кіберспорт?

Так, гравці можуть укласти парі на кіберспортивні події.

Чи є наземні пункти прийому ставок в Україні?

Ні, в Україні відсутні офіси компанії, а тому укласти парі подібним способом неможливо.

Як гравець може отримати бонус?

Для отримання акційних пропозицій необхідно внести мінімальний депозит. Після цього, система сайту автоматично надасть гравцеві привітальну бонусну винагороду.

Retivabet Details

3,5 rating

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

error: checked