Онлайн букмекерські контори Приватбанк ⭐️ найкращі букмекери з виведенням на Приват24

Онлайн букмекерські контори Приватбанк

Головна сторінка » Онлайн букмекерські контори Приватбанк

Безсумнівним лідером серед банків України багато років стабільно залишається ПриватБанк. Крім того, що він є справжнім фінансовим гігантом, банк має найзручніший інструментарій для клієнтів. Переважна більшість українців надають перевагу саме Привату, вони не проти користуватися картками банку також и для поповнення рахунку для ставок у букмекерських конторах.

Рейтинг найкращих БК з виведенням грошей/поповненням рахунку через Приватбанк(Оновлено:)
Привітальний бонус:
2500 ₴
Додаткові бонуси за депозити: 25%
Кешбек у вихідні в TVBet: 20%
High Roller Bonus: 25%
Програма лояльності
Депозит вiд 30 гр.
Виведення: не обмежене
5,0 rating
5.0
Привітальний бонус:
8800 ₴
100%-ве винагороду очікує на експресах
Фрибети для активних користувачiв
До 25 євро фрібетами щотижня
Спортивний Qizz
Виведення: не обмежене
4,8 rating
4.8
Привітальний бонус:
3000 ₴
Бонус до 100 євро щосереди
Бонус 100% за депозит у п’ятницю
Експрес дня +10% до коефіцієнтів
Ставка без ризику (100% повернення)
Персональні бонуси для клієнтів
Програма лояльності
Виведення: не обмежене
4,5 rating
4.5
Привітальний бонус:
2900 ₴
Експрес дня (+10% до коефіцієнтів)
100% кешбек на экспрес
Подарунок до дня народження
Вітальний фрібет
Фріспіни щодня
Програма лояльності
Виведення: не обмежене
4,3 rating
4.3
Привітальний бонус:
100%
Ставка без ризику на суму до 400 гривень
Подвоєння суми депозиту
Бонус Х2
Кешбек 12% за ставки на кіберспортивні дисципліни
Виведення: не обмежене
4,3 rating
4.3
Привітальний бонус:
3300 ₴
Бонус 10% на експрес
100% страховка ставок
Фрібет до 40 євро на перший депозит
Бонус за серію невдалих ставок
Виведення: не обмежене
4,0 rating
4.0
Привітальний бонус:
2000 ₴
Ставка без ризику (до 500 гривень)
Експрес дня (+10% до коефіцієнтів)
Кешбек (до 10% від програшу)
Програма лояльності
Виведення: не обмежене
4,0 rating
4.0
Привітальний бонус:
1700 ₴
Страховка експресів (кешбек фрібетами)
Кешбек 100% від ставки до завершення події
Мінімальна ставка 50 центів Виведення: не обмежене
4,0 rating
4.0
Привітальний бонус:
2500₴
Бонус на 1 депозит: 100%
Мінімальна ставка 4₴
Виведення: не обмежене
3,8 rating
3.8
Привітальний бонус:
5400 ₴
Кешбек від 7.5 до 12.5%
Пільговий експрес
Виведення: не обмежене
3,8 rating
3.8

Фінансова установа першою в Україні запропонувала клієнтам послугу інтернет-банкінгу. Завдяки Приват24 відтепер став доступним повний спектр банківських послуг, можливість розраховуватись та отримувати гроші через інтернет.

Використання Приват24 для швидкого перерахування грошей на депозит в букмекерських конторах дозволяє не чекати на зарахування коштів на персональний рахунок, бо вони надходять одразу. Саме тому цей спосіб поповнення рахунку є найбільш популярним серед клієнтів букмекерських контор України.

Термінали та філії банків Приват розташовані по всій країні, інтернет сервіс Приват24 працює цілодобово. Щодня все більше букмекерів починають співпрацювати саме з ПриватБанком, бо це зручно, вигідно та безпечно. До того ж, платежі можна приймати в національній валюті.

Найкращі букмекери, які працюють з Приват24

Наразі кількість букмекерських контор, що працюють з Приват24, активно збільшується. В Україні слід назвати декілька яскравих представників цього напряму азартних розваг, що на нашу думку стали найкращими у своїй групі. Ці букмекерські контори пропонують гравцям поповнювати депозит та виводити виграші у гривні, використовуючи сервіс Приват24.

Серед них обов’язково необхідно згадати такі БК:

 • BetCity. Букмекер з високими коефіцієнтами, швидкими виплатами, великим переліком спортивних дисциплін. Робити ставки можна з мобільного додатка чи офіційного сайту.
 • Favorit Sport. Азартний майданчик зі ставками на спорт, відеослотами, настільними іграми, кіберспортом. Кожен зареєстрований клієнт може без обмежень переглядати матчі у запису та прямому ефірі.
 • Betandyou. Надійна контора з широкою лінією та глибоким розписом. Для прихильників віртуального спорту тут також представлено розділ з кіберспортивними дисциплінами.
 • Букмекерська контора, де можна зробити ставки на будь-які спортивні події і підняти хороші гроші. Для зручності є спеціальний блог з грамотним оглядом матчів.
 • БК з відмінною лінією, широким розписом, наявність ставок на кіберспортивні дисципліни. Заклад пропонує хорошу бонусну програму, винагороду для активних гравців.
 • Кращий букмекер з високими коефіцієнтами, можливістю поповнення рахунку в різних валютах, підключеним сервісом Приват24, зі зручними мобільними додатками.
 • Fonbet. Контора пропонує власно розроблену лінію, цілодобову підтримку гравців, бонусну програму, ставки на кіберспорт, тоталізатор, безкоштовний перегляд матчів.
 • Разом з широким вибором видів спорту тут є багато бонусів: безкоштовні ставки, кешбек для нових гравців, страховка експресів, подарунки. У букмекера коефіцієнти максимальні, а відіграти бонуси легко.
 • William Hill. Класичний букмекер з історією. Тут добре розписані події, можна укладати парі по ходу матчів, коефіцієнти високі, лінія широка, а робота служби технічної підтримки на високому рівні.
 • Можливість робити прогнози на спорт, кіберспортивні дисципліни та додаткова винагорода за депозити. Тут пропонують достатній вибір ставок на події усіх рівнів, бонусна програма, розділ з великою кількістю відеослотів.

Кожен букмекер, перелічений у списку, дає змогу проводити фінансові операції в особистому кабінеті, використовуючи Приват24. Приймають гривні та іншу валюту, для переводу грошей в іншу валюту також можна використовувати цей ресурс.

Поповнення рахунку через Приватбанк

Аби поповнити рахунок за допомогою Приват24 треба зробити всього декілька кліків. Процедура внесення грошей на депозит проста, на кожному кроці система пропонує ряд підказок для більш зручного проведення фінансової операції.

Як поповнити депозит:

 1. Зареєструватися у вибраному букмекері.
 2. Для розрахунків обрати гривні.
 3. Перейти до розділу «Каса».
 4. Обрати пункт «Поповнення рахунку».
 5. Натиснути на іконку «Приват24».
 6. Після цього на екрані з’явиться віконце, куди вводять необхідну суму.
 7. Клікнути на «Поповнити рахунок».

Коли все зроблено, сторінка оновиться, відкриється віконце платіжної системи, яка дозволяє здійснити переказ грошей. Зазвичай необхідно ввести туди спеціальний код, що надходить СМС-повідомленням на зареєстрований у банку номер мобільного телефона.

Процес виводу грошей на картку Privat24

Вивести гроші зі свого рахунку можна таким самим способом, як і проводилось поповнення. В акаунті обов’язково мають бути вказані персональні дані гравця. Для виводу виграшів через Приват24 необхідно в заявці обрати саме цей спосіб проведення транзакцій.

Беттер, який використовує платіжну систему Приват24, має знати:

 • Вивести гроші можна лише на власну картку.
 • Картка має бути зареєстрована у Особистому кабінеті букмекерської контори.
 • Може знадобитися верифікація нового користувача та його банківської картки.
 • Перед оформленням заявки на кешаут слід перевірити виконання усіх умов по обороту грошей, внесених на депозит.
 • Платіжна система Приват24 може знімати комісію у розмірі 2% від суми поповнення чи виводу.

Клієнт має пам’ятати, що існують випадки, коли букмекер блокує виплату на картку ПриватБанку, це буває якщо гравець не відіграв нараховані йому бонуси.

Відгуки гравців говорять, що гроші заходять на приватовську картку приблизно через 30-60 після подачі заявки. У виняткових випадках можливі незначні затримки, зазвичай вони пов’язані з необхідністю провести додаткову перевірку. Однак частіше це буває при обробці першої заявки на виведення грошей.

Як робити ставки в гривнях з виведенням на Приват Банк

Грати та вигравати – це дуже просто, але лише за умови правильного вибору букмекерської контори. Якщо є бажання грати саме на гривні, використовуючи Приват24, необхідно впевнитися, що обраний букмекер підтримує цей платіжний метод.

Щоб робити прогнози на спорт та кіберспортивні дисципліни у гривні, отримати можливість виводити виграші через Privatbank необхідно:

 1. Визначитися з букмекерською конторою.
 2. Створити акаунт на офіційному сайті цієї БК.
 3. Обрати для проведення транзакцій гривні.
 4. Поповнити депозит на необхідну суму.
 5. Перейти до розділу з видами спорту.
 6. Вибрати вид ставки, коефіцієнти.
 7. Перейти до Купона та натиснути «Зробити ставку».

Якщо у букмекері підтримується проведення фінансових операцій через Приват24, у бетера не виникне проблем з поповненням рахунку та грою на ставках.

Особливості платіжної системи Приват24

Платіжна система Приват24 доступна кожному клієнту ПриватБанку, вона гарантує високий рівень безпеки, гнучкість та стовідсоткове збереження персональних даних. Букмекерські контори працюють таким чином, аби клієнти взагалі не відчували проблем з проведенням транзакцій.

Для якісної роботи з платіжною системою слід знати її особливості:

 • Приват24 має мобільну та десктопну версію. Обидві мають однаковий функціонал.
 • Всередині системи можна відкривати декілька рахунків у різній валюті, обмінювати гроші в інтернет-банкінгу без використання сторонніх ресурсів.
 • В декілька кліків можна обміняти гривні на долари чи євро по актуальному курсу Нацбанку.
 • В додатку Приват24 можна відкрити дебетову, віртуальну чи кредитну картку.

На картках доступна опція «Скарбничка», яка дозволяє додатково накопичувати до 10% річних на залишок коштів по рахунку. Зручно, якщо з кожного виграшу, виведеного на карту ПриватБанку, невелика частина грошей зараховується на «Скарбничку».

Країни обслуговування та варіанти валюти для ставок

Як було зазначено, платіжна система Приват24 підтримує мультивалютність. Клієнти без обмежень можуть відкривати рахунки в гривнях, доларах, євро. Перекази клієнти банку можуть робити у будь-яку країну світу, що стає можливим завдяки підключенню SWIFT-платежів, підтримці карток Visa, Mastercard.

Комісії та терміни виплат у Privatbank

Гроші заходять на банківську картку приблизно через 30-60 хвилин. Зазвичай затримок не буває, якщо переказ не зарахувався протягом години, скоріше за все, виникла нештатна ситуація. При проведенні транзакцій може додатково стягуватися комісія у розмірі 2% від суми.

Як обрати букмекер з Приват 24 для ставок

Платіжна система Приват24 найзручніша для переважної більшості українців, які полюбляють робити прогнози на спорт у букмекерських конторах. Ліцензійні БК також помітили високий рівень цього виду інтернет-банкінгу, активно впроваджують Приват24 в перелік доступних методів поповнення рахунку та виводу грошей.

Для того, аби вірно обрати букмекерську контору з підтримкою приватівського сервісу, слід брати до уваги деякі параметри.

На що звернути увагу, обираючи букмекер:

 1. Офіційна ліцензія.
 2. Бонусна програма.
 3. Позитивні відгуки клієнтів.
 4. Можливість брати участь в акціях.
 5. Доступна служба підтримки.
 6. Хороші коефіцієнти та широкий розпис.

Якщо у букмекерської контори є офіційна ліцензія на роботу, вона гарантовано виплачує клієнтам 100% виграшів. Завдяки наявності дозвільних документів навіть при виникненні різних спорів є можливість без обмежень звертатися до регулятора за підтримкою та допомогою.

Бонусна програма, якщо в ній є достатньо вигідних пропозицій, дає можливість в декілька разів збільшити розмір винагороди.

Переваги та недоліки платежів у Приват24 для бетерів

Серед основних недоліків використання платіжної системи Приват24 є той факт, що сервіс не підтримують деякі букмекерські контори, що працюють на території Євросоюзу.

Ще один мінус – це необхідність сплачувати проценти за переказ грошей між картками. Сума комісії може складати від 0.5 до 2%, в залежності від типу картки (кредитна чи дебетова, зарплатна чи для виплат). Звісно, розмір комісії не дуже великий, однак при переказі значних сум розмір доволі істотний.

При цьому переваг набагато більше, аніж мінусів:

 • Якісний інтерфейс, функціонал.
 • Швидке проведення транзакцій.
 • Максимальний із можливого рівень безпеки платежів.
 • Підтримка різних видів валюти.
 • Можливість виводити великі суми грошей.
 • Онлайн обмін валюти.
 • Цілодобовий доступ до сайту.

Сервіс Приват24 працює для усіх повнолітніх громадян України, які проживають на її території, мають рахунок у ПриватБанку (зарплатну чи виплатну картку).

Відповіді на популярні запитання

У шанувальників букмекерських контор можуть виникати різноманітні питання щодо роботи сервісу Приват24, способів поповнення депозиту, виведення грошей, особливостей використання платіжної системи. Пропонуємо найбільш поширені запитання гравців і відповіді на них.

Що таке букмекерські контори Приват24?

ПриватБанк є найбільшою фінансовою організацією на території України, завдяки онлайн-банкінгу від компанії є можливість самостійно та без обмежень проводити транзакції. Азартні користувачі отримують змогу вносити гроші на депозит та виводити виграші, якщо Приват24 є у БК.

Як поповнити депозит в букмекері, використовуючи Приват24?

Проводити фінансові операції у букмекерських конторах, використовуючи сервіс Приват24, можуть лише зареєстровані бетери. Для поповнення персонального рахунку слід авторизуватися на офіційному сайті обраного букмекера, перейти до розділу «Каса», обрати поповнення рахунку через Приват24.

error: checked