Рейтинг букмекерських контор України ᐉ огляд кращих БК для українських гравців

Рейтинг букмекерів України

Головна сторінка » Рейтинг букмекерів України
Привітальний бонус:
2500 ₴
Додаткові бонуси за депозити: 25%
Кешбек у вихідні в TVBet: 20%
High Roller Bonus: 25%
Програма лояльності
Депозит вiд 30 гр.
Виведення: не обмежене
5,0 rating
5.0
Привітальний бонус:
8800 ₴
100%-ве винагороду очікує на експресах
Фрибети для активних користувачiв
До 25 євро фрібетами щотижня
Спортивний Qizz
Виведення: не обмежене
4,8 rating
4.8
Привітальний бонус:
3000 ₴
Бонус до 100 євро щосереди
Бонус 100% за депозит у п’ятницю
Експрес дня +10% до коефіцієнтів
Ставка без ризику (100% повернення)
Персональні бонуси для клієнтів
Програма лояльності
Виведення: не обмежене
4,5 rating
4.5
Привітальний бонус:
2900 ₴
Експрес дня (+10% до коефіцієнтів)
100% кешбек на экспрес
Подарунок до дня народження
Вітальний фрібет
Фріспіни щодня
Програма лояльності
Виведення: не обмежене
4,3 rating
4.3
Привітальний бонус:
100%
Ставка без ризику на суму до 400 гривень
Подвоєння суми депозиту
Бонус Х2
Кешбек 12% за ставки на кіберспортивні дисципліни
Виведення: не обмежене
4,3 rating
4.3
Привітальний бонус:
3300 ₴
Бонус 10% на експрес
100% страховка ставок
Фрібет до 40 євро на перший депозит
Бонус за серію невдалих ставок
Виведення: не обмежене
4,0 rating
4.0
Привітальний бонус:
2000 ₴
Ставка без ризику (до 500 гривень)
Експрес дня (+10% до коефіцієнтів)
Кешбек (до 10% від програшу)
Програма лояльності
Виведення: не обмежене
4,0 rating
4.0
Привітальний бонус:
1700 ₴
Страховка експресів (кешбек фрібетами)
Кешбек 100% від ставки до завершення події
Мінімальна ставка 50 центів Виведення: не обмежене
4,0 rating
4.0
Привітальний бонус:
2500₴
Бонус на 1 депозит: 100%
Мінімальна ставка 4₴
Виведення: не обмежене
3,8 rating
3.8
Привітальний бонус:
5400 ₴
Кешбек від 7.5 до 12.5%
Пільговий експрес
Виведення: не обмежене
3,8 rating
3.8

Основа успішної гри на ставках — це вірний вибір букмекерської контори. Наші експерти проаналізували не лише найбільш популярні БК, а й маловідомі заклади, які вийшли на ринок гемблінгу зовсім недавно.

Складаючи рейтинги, бралися до уваги ключові фактори, які мають найбільше значення для беттерів. Наприклад, враховувалося якість подій, різноманітність видів спорту, на які можна битися об заклад, бонуси для новачків і постійних клієнтів.

Розглядається обов’язково і рівень надійності букмекерської контори — який сенс у виграші, якщо його не виходить вивести на свою карту або електронний гаманець? Не менш важливий параметр — це маржа і коефіцієнти.

Списки найкращих букмекерських контор України та світу регулярно оновлюються. Всі відгуки та коментарі гравців, включені в огляди нашого сайту, залишені реальними клієнтами БК.

Як складається рейтинг БК України

Як не дивно, але рейтингами букмекерських контор користуються не тільки новачки. Огляди регулярно переглядають і бувалі беттери.

Створюючи наші рейтинги, ми використовуємо інформацію, отриману безпосередньо від БК. Це дозволяє робити наші огляди найбільш чесними. Автори вивчають коефіцієнти, бонусну програму, акційні пропозиції.

Ключові фактори при складанні рейтингів:

 • Функціональність сервісів, простота їх використання.
 • Загальна кількість спортивних подій.
 • Можливість переглядати матчі в режимі реального часу.
 • Наявність програми лояльності.
 • Думки незалежних експертів.

Без пильної уваги не залишається і різноманітність платіжних методів, швидкість надходження грошей на рахунок, оперативність роботи операторів служби технічної підтримки. Обґрунтований висновок дозволяє зробити аналіз позитивних і негативних відгуків реальних клієнтів букмекерських контор, позиції і репутація БК в професійних колах.

Оцінка букмекерів і відгуки гравців

Щоб розуміти, який з букмекерів найбільш популярний, вивчаються відгуки гравців. Головний мінус даного методу в тому, що негатив люди пишуть набагато охочіше і частіше. Тому реальна картина може трохи порушуватися.

Але, тим не менше, коли на багатьох форумах факти в негативних відгуках повторюються все частіше, вже сміливо можна формувати уявлення про недоліки закладу.

Додатково кожен день проглядаються профільні сайти. Експерти звертають увагу як на різні претензії з боку беттери, так і їх кількість. Вплинути на місце в рейтингу може бажання адміністрації букмекера задовольнити або прислухатися до скарг своїх клієнтів.

Лінія, розпис, коефіцієнти

Не менш важливий параметр для оцінки позицій букмекерської контори в рейтингу — якість лінії і розпису. Деякі заклади можуть давати недостатньо велику розпис на певні види спорту.

Якщо ж БК пропонує укласти парі тільки на деякі заходи, наприклад, виключно на певні спортивні дисципліни, але в рейтинг кращої її віднести ніяк не можна. Всі заклади з наших ТОПів дають можливість зробити ставку навіть на політичні події, кіберспорт або переможця телевізійного шок, наприклад.

Бонуси та подарунки

Надійні букмекерські контори ніколи не скупляться на заохочення для своїх клієнтів. Без уваги не залишаються ні новачки, ні постійні беттери. Найбільше плюсів українським закладам додають привітальні бонуси і програма лояльності.

Актуальні бонуси від українських БК:

 1. Бонус за реєстрацію. Заохочення видається відразу ж після проходження реєстрації та поповнення депозиту. Зазвичай цієї 100% від суми поповнення. У ряду українських букмекерів сума винагороди фіксована, і не залежить від розміру депозиту. Що дуже вигідно для тих, хто не має в своєму розпорядженні великими сумами грошей.
 2. Безкоштовні ставки (фрібети). Даний вид бонусу найбільш поширений, його пропонує основна маса букмекерів. Клієнт, отримавши фрібет, обов’язково повинен його відіграти. Вивести в чистому вигляді подарунок не вийде.
 3. Страховка ставки. Беттери надається право захиститися від програшу. БК встановлює мінімальні коефіцієнти на події і повертає на рахунок гравця витрачені гроші, якщо його наздожене невдача.
 4. Підвищені коефіцієнти. Щоб збільшити інтерес беттерів до укладання парі, адміністрація надає йому більш високі коефіцієнти для певних матчів або збільшує суму виграшу.
 5. кешбек. Такий вид бонусу дозволяє отримати назад частину від програної ставки або внесеного депозиту. Але при цьому можуть встановлюватися певні умови для відіграшу бонусу.

Якщо букмекерська контора надає всі бонуси з перерахованих, то вона має всі шанси стати лідером українських рейтингів і отримати заслужену любов гравців.

Поповнення та виведення коштів, гарантії чесних виплат

Всі отримані гравцем виграші завжди повинні виплачуватися чесно. Добре, коли комісія за виконання транзакції відсутня або вона мінімальна. Висновок повинен здійснюватися відповідно до оголошених правилам.

Добре, коли користувачі мають можливість вибрати для себе найбільш підходящий варіант для введення і виведення коштів. Плюсом для БК може стати можливість змінювати спосіб платежів вже після реєстрації та необмежену кількість разів.

Найбільш зручні методи транзакцій для українських клієнтів:

 • Банківська картка.
 • Електронний гаманець.
 • Рахунок мобільного телефону.
 • Платіжні системи.
 • Платіжні термінали.
 • Кабінет онлайн-банкінгу.
 • Криптовалюта.

Мобільна версія і завантажувані додатки

Вкрай важливий момент — це зручність користування ресурсом. Мало того, що клієнту навіть при першому відвідуванні офіційного сайту має бути відразу ж зрозуміло його пристрій, не доводилося витрачати час на вивчення занадто модерного інтерфейсу.

Сайт повинен працювати завжди і в будь-яких умовах. Для багатьох беттери одним з ключових чинників стає наявність мобільної версії і скачуваних додатків для гаджетів. Причому програма для телефону обов’язково повинна бути зручною і автоматично оновлюватися до нової версії.

Live-ставки

Live-ставки — це парі, які укладаються безпосередньо під час спортивного змагання. Подібну послугу пропонують практично всі букмекери, причому багато хто з них супроводжуються прямими трансляціями.

На жаль, навіть не дивлячись на чималу популярність подібного типу ставок, далеко не кожна БК надає реально якісну розпис. При оцінці даного параметра серед БК експерти враховували кілька факторів.

Критерії оцінки якості Live-ставок:

 1. Швидкість укладення парі.
 2. Оперативність розрахунку ставки.
 3. Глибина розпису кожної події.
 4. Наявність відеотрансляції.
 5. Якість сигналу.

Дійсно хороший сервіс пропонує своїм клієнтам дійсно хороший перелік подій для укладення парі, причому він не залежить від часу. Ставки обов’язково повинні бути різноманітними, охоплювати відбуваються в ході матчу максимально широко.

Гравці під час гри і адміністрація букмекера повинні працювати по максимуму швидко. Якщо БК довго приймає або розраховує ставки, то загальне враження від гри не зовсім приємне, у клієнта пропадає всяке бажання співпрацювати і користуватися послугами ресурсу.

Багатьом важливо стежити за змінами в грі і наявність можливості дивитися онлайн-трансляції. Звичайно, права на відеотрансляцію коштують чималих грошей. Однак при цьому, чим більше БК проводить трансляцій, тим він більш цікавий для клієнтів і, відповідно, піднімається вгору в рейтингах.

Доступність букмекерських контор для гравців з України

У 2020 році після прийняття закону про легалізацію грального бізнесу в Україні букмекерські контори стали на крок ближче до своїх клієнтів. Тепер кожен бажаючий, старше 21 років, має можливість укладати парі на спортивні події. Дозвіл поширюється в першу чергу на заклади, що працюють в інтернеті.

Українці можуть робити ставки на улюблені види спорту як у вітчизняних, так і офшорних БК. Всі найбільш успішні, популярні і чесні букмекери описані в наших оглядах.

Наша команда:

 • Надає достовірну інформацію про кожному закладі.
 • Розповідає про всі нюанси реєстрації.
 • Описує умови надання бонусів.
 • Розповідає про поповнення депозиту і виведення виграшів.
 • Вивчає відгуки реальних клієнтів БК.
 • Складає чесний рейтинг букмекерів.

Найнадійніші букмекери

У будь-якій точці світу, а в Україні зокрема, беттери цінують в першу чергу надійність букмекерських контор, можливість отримати свої виграші без зайвих проблем і очікувань. Найбільш затребуваними українськими закладами вважаються ті, які дозволяють отримувати бонуси, не встановлюють лімітів на ставки і лояльно ставляться до гравців.

Інші, не менш важливі критерії, — це зручність для користувача інтерфейсу, високі коефіцієнти, детальний розпис подій, обов’язкову присутність Лайв і можливість переглядати події в прямому ефірі.

Говорячи про надійність, українські гравці особливо відзначають такі заклади: Паріматч, Вільям Хілл, Фанспорт. Чималою любов’ю українських гравців користується БК Фаворит Спорт. І це легко пояснити зручним інтерфейсом, величезним переліком способів поповнення депозиту і виведення виграшів. Особливо також відзначаються 1хBet, Winner, Melbet.

Найвищі коефіцієнти, список БК

Перед тим, як приступати до прийому ставок, БК оцінюють ймовірність події. Така ймовірність закладається в коефіцієнти, з якими беттери можуть битися об заклад. Додатково в цю суму входять комісійні, які заклад бере собі за послуги.

З цієї причини одна подія різні букмекери встановлюють різні коефіцієнти. Така комісія називається маржею, саме її розмір може вплинути на місце БК в рейтингу. Маржа ніде не фіксується, змінюється в залежності від виду спорту.

Список БК з найцікавішими кефами:

 1. Betcity.
 2. Retivabet.
 3. Pin Up.
 4. Betandyou
 5. Melbet.

Буває, що букмекери приймають ставки і не беруть взагалі комісійні. Але буває і так, що БК з високими коефіцієнтами на певний вид спорту пропонують на інші заходи більш прийнятні котирування. Кефи бувають американськими, дробовими, десятковими.

Краща лінія і розпис

При виборі найбільш придатною букмекерської контори для укладення парі на спорт розумно орієнтуватися на надану лінію і розпис. Якщо лінія перенасичена подіями, а розпис на них досить глибока, це говорить про успіх букмекерської контори і потенційно високих виграші.

Найбільш вигідні лінії і розпису:

 • Лінія — це сукупність подій, яку БК пропонує своїм клієнтам для прогнозів. Велика лінія має на увазі велику кількість турнірів, ліг і матчів, які проходять в них. Успішні українські букмекерські контори лінію формують самостійно.
 • Розпис — кількість коефіцієнтів, на які беттери можуть розміщувати ставки. Базова розпис передбачає такі види парі: тотали, результати, фори. Під широкої розписом необхідно розуміти присутність великої кількості додаткових ставок і їх варіацій.

Наші експерти постаралися на славу, вивчили можливості і пропозиції багатьох українських букмекерських контор. Це дає можливість надати максимально інформативний і корисний рейтинг.

error: checked